Görevimiz

 

Görevimiz; doğru ve kaliteli mal ve hizmet üretmek toplamda kalite elde etmek en hızlı müşteri hizmetlerini gerçekleştirmek, müşteri problemlerine hızla cevap vermek, en büyük organizasyon değil, en iyi hizmeti ve malı üreten, en iyi malı satan, en iyi müşteri memnuniyetini sağlayan bir organizasyon olarak kaliteyi sağlamaktır.


Netform Şirketlerinin Yönetim kurulu görevlerini ve işleyişini tek kişilik yönetim üzerine değil istişare ve ortak kararlar üzerine kurmuştur. Yönetimdeki temel ilkemiz birbirimize güvenmek, ekibimize güvenmek ve ekibimizin, birbirimizin fikirlerine değer vererek çalışmaktır. Şirketimizin her bir üyesi maddi değerlerin fevkinde önemlidir.


Ayrıca her bir yönetim kurulu üyesinin belirlenmiş görev tanımları ve ön saflarda görev yerleri vardır. Bu bağlamda Yönetim Kurulu üyelerimiz de yaptıkları işlerde her hangi Netform üyesinden farksız çalışır sorumluluklarını yerine getirir. Yönetim Kurulunun her bir üyesi çalışmayı, şirketin ön saflarında şirketlerine hem de kendi ekiplerine örnek olarak yöneticilik görevlerini yerine getirmeyi, bir hizmet anlayışı olarak görürler.


Netform Yönetim Kurulu tüm şirketin, kendi bölümlerinin, birlikte çalıştıkları Netcom üyelerinin birikimlerini, kapasitelerini artırırken, ekipleriyle birlikte, disiplinle, planlı çalışarak, ekip çalışmasıyla, kaliteye önem vererek, müşteri memnuniyetini sağlayarak çalışmayı Netcom Şirketlerinde kurallaştırmıştır.


Vizyonumuzun, ilkelerimizin, misyonumuzun ve amaçlarımızın şirketimizi daha iyi koşullara, ekibimizi bizlerle birlikte uzun yıllar çalışmaya taşıyacağı inancındayız,. Her bir Netform Üyesinin gelir seviyesini artırmayı, müşterilerimizin bizlerden elde edeceği faydalarla gelişimlerine katkılar sağlamayı, şirketimizi büyüterek örnek organizasyonlar arasına katmayı görev ediniyoruz.


Artık Netform Var....

 

 

Slogonımız "güven & kalite"