Kalite Belgelerimiz

ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi ve OHSAS 18001:2007 İş sağlığı ve Güvenlik Yönetim Sistemi'ne geçişe neden gerek duyduk?

 

NETFORM MATBAACILIK A.Ş. kuruluşundan bu yana müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmet vermeyi birincil prensip kabul etmekle birlikte sürekli olarak kendini ve müşterisine vermekte olduğu hizmeti geliştirmenin yollarını aramıştır.
ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi'ne geçişimizin temel amacı, hizmetlerimizde ortaya çıkabilecek muhtemel sorunları gerçekleşmeden önce önlemek, kurumsal gelişimimizi ve büyümemizi sistematik yöntemler ile takip etmek ve müşterilerimiz ile iletişimimizi en yüksek noktaya çıkarmaktır.
Firmamız için "kalite" olgusu; müşterilerimizin gereksinimlerine uygun ürün ve hizmeti zamanında hatasız olarak sunmak ve bunları yaparken ekip bilincini ön planda tutmak anlamını taşımaktadır.
ISO 9001 Kalite Yönetim Belgesi'ne firma olarak sahip olmayı bir sonuç değil, müşterilerimizin gereksinimlerini en iyi şekilde karşılama ve kurumsal büyümeyi hedef alma konusunda başlangıç olarak almaktayız.
Özetlemek gerekirse; yapacağımız daha iyi işlerle, daha mutlu müşterilere sahip olmayı amaçlıyoruz. 

 

 

Slogonımız "güven & kalite"